Home
كرة القدم الأمريكية
Matches
Competitions
Teams
Channels
Providers
كرة القاعدة
Matches
Competitions
Teams
Channels
Providers
كرة السلة
Matches
Competitions
Teams
Channels
Providers
هوكي الجليد
Matches
Competitions
Teams
Channels
Providers
كرة القدم
Matches
Competitions
Teams
Channels
Providers
كرة المضرب
Matches
Competitions
Teams
Channels
Providers
رياضة المحركات الآلية
Matches
Competitions
Teams
Channels
Providers
رياضة إلكترونية
Matches
Competitions
Teams
Channels
Providers
سنوكر
Matches
Competitions
Teams
Channels
Providers
كرة القدم الأسترالية
Matches
Competitions
Teams
Channels
Providers
غولف
Matches
Competitions
Teams
Channels
Providers
سباق الخيل
Matches
Competitions
Teams
Channels
Providers
كريكت
Matches
Competitions
Teams
Channels
Providers
فنون القتال المختلطة
Matches
Competitions
Teams
Channels
Providers
ملاكمة
Matches
Competitions
Teams
Channels
Providers
كرة طائرة
Matches
Competitions
Teams
Channels
Providers
رغبي
Matches
Competitions
Teams
Channels
Providers
كرة اليد
Matches
Competitions
Teams
Channels
Providers
Strongman
Matches
Competitions
Teams
Channels
Providers
Home
هوكي الجليد
Matches
Competitions
Teams
Channels
Providers
كرة القدم
Matches
Competitions
Teams
Channels
Providers
كرة المضرب
Matches
Competitions
Players
Channels
Providers
كرة اليد
Matches
Competitions
Teams
Channels
Providers
More
كرة القدم الأمريكية
كرة القاعدة
كرة السلة
Motor Sports
رياضة إلكترونية
سنوكر
كرة القدم الأسترالية
غولف
سباق الخيل
كريكت
فنون القتال المختلطة
ملاكمة
كرة طائرة
رغبي
Strongman
ar
EN
de
es
fr
it
pt
ru
th
Matches
Competitions
Teams
Channels
Providers
كرة السلة
>
World Cup - Qualification - Second Round
World Cup - Qualification - Second Round
Matches
Tables
My Leagues
Aba League
World Championship Women
World Cup - Qualification - Second Round Matches
July 3
14:00
1
2
T
كرواتيا
فنلندا
1
2
3
4
OT
T
14:00
كرواتيا
فنلندا
July 4
11:00
1
2
T
جورجيا U17
أسبانيا
1
2
3
4
OT
T
11:00
جورجيا U17
أسبانيا
12:00
1
2
T
ماكېدونىيە U20
أوكرانيا
1
2
3
4
OT
T
12:00
ماكېدونىيە U20
أوكرانيا
12:30
1
2
T
ليتوانيا
Czech Republic U16
1
2
3
4
OT
T
12:30
ليتوانيا
Czech Republic U16
13:00
1
2
T
صربيا
بلجيكا
1
2
3
4
OT
T
13:00
صربيا
بلجيكا
13:30
1
2
T
هولندا
ايطاليا
1
2
3
4
OT
T
13:30
هولندا
ايطاليا
14:00
1
2
T
Bosnia & Herzegovina U18
بلغاريا
1
2
3
4
OT
T
14:00
Bosnia & Herzegovina U18
بلغاريا
14:00
1
2
T
البرتغال
الجبل الأسود
1
2
3
4
OT
T
14:00
البرتغال
الجبل الأسود
14:30
1
2
T
فرنسا
المجر
1
2
3
4
OT
T
14:30
فرنسا
المجر
July 7
12:00
1
2
T
أوكرانيا
أسبانيا
1
2
3
4
OT
T
12:00
أوكرانيا
أسبانيا