Home
American Football
Matches
Competitions
Teams
Providers
Baseball
Matches
Competitions
Teams
Providers
Basketball
Matches
Competitions
Teams
Providers
Eishockey
Matches
Competitions
Teams
Providers
Fußball
Matches
Competitions
Teams
Providers
Tennis
Matches
Competitions
Teams
Providers
Motorsport
Matches
Competitions
Teams
Providers
E-Sport
Matches
Competitions
Teams
Providers
Snooker
Matches
Competitions
Teams
Providers
Australian Football
Matches
Competitions
Teams
Providers
Golf
Matches
Competitions
Teams
Providers
Pferderennen
Matches
Competitions
Teams
Providers
Cricket
Matches
Competitions
Teams
Providers
MMA
Matches
Competitions
Teams
Providers
Boxen
Matches
Competitions
Teams
Providers
Volleyball
Matches
Competitions
Teams
Providers
Rugby
Matches
Competitions
Teams
Providers
Handball
Matches
Competitions
Teams
Providers
Strongman
Matches
Competitions
Teams
Providers
Home
Eishockey
Matches
Competitions
Teams
Providers
Fußball
Matches
Competitions
Teams
Providers
Tennis
Matches
Competitions
Players
Providers
Handball
Matches
Competitions
Teams
Providers
More
American Football
Baseball
Basketball
Motor Sports
E-Sport
Snooker
Australian Football
Golf
Pferderennen
Cricket
MMA
Boxen
Volleyball
Rugby
Strongman
de
EN
ar
es
fr
it
pt
ru
th
Matches
Competitions
Teams
Providers
Basketball
>
Bibl - First Stage Live-Streaming und TV-Programm
Bibl - First Stage
Matches
My Leagues
Aba League
World Championship Women
Bibl - First Stage Matches
Oktober 19
11:00
1
2
T
Kumanovo
Peja
1
2
3
4
OT
T
11:00
Kumanovo
Peja
Oktober 27
11:00
1
2
T
Peja
Balkan
1
2
3
4
OT
T
11:00
Peja
Balkan
November 2
12:00
1
2
T
Peja
FMP Akademija
1
2
3
4
OT
T
12:00
Peja
FMP Akademija
November 9
11:00
1
2
T
Galil Elyon
Peja
1
2
3
4
OT
T
11:00
Galil Elyon
Peja
Dezember 7
11:00
1
2
T
Galil Elyon
Kumanovo
1
2
3
4
OT
T
11:00
Galil Elyon
Kumanovo
Dezember 9
11:00
1
2
T
Maccabi Haifa
Kumanovo
1
2
3
4
OT
T
11:00
Maccabi Haifa
Kumanovo
Dezember 15
11:00
1
2
T
Kumanovo
Lukoil Levski
1
2
3
4
OT
T
11:00
Kumanovo
Lukoil Levski
Januar 17
13:00
1
2
T
FMP Akademija
Maccabi Haifa
1
2
3
4
OT
T
13:00
FMP Akademija
Maccabi Haifa
Januar 18
11:00
1
2
T
Ibar Rozaje
Sigal Prishtina
1
2
3
4
OT
T
11:00
Ibar Rozaje
Sigal Prishtina
Januar 19
12:00
1
2
T
Lukoil Levski
FMP Akademija
1
2
3
4
OT
T
12:00
Lukoil Levski
FMP Akademija
Januar 24
12:00
1
2
T
Ironi Nahariya
1
2
3
4
OT
T
12:00
Ironi Nahariya
Januar 25
11:00
1
2
T
FMP Akademija
Balkan
1
2
3
4
OT
T
11:00
FMP Akademija
Balkan
11:00
1
2
T
Ibar Rozaje
Ironi Nahariya
1
2
3
4
OT
T
11:00
Ibar Rozaje
Ironi Nahariya
Januar 26
14:00
1
2
T
Sigal Prishtina
Ironi Nahariya
1
2
3
4
OT
T
14:00
Sigal Prishtina
Ironi Nahariya
Februar 9
13:00
1
2
T
Ironi Nahariya
Ibar Rozaje
1
2
3
4
OT
T
13:00
Ironi Nahariya
Ibar Rozaje
Februar 15
11:00
1
2
T
Beroe
1
2
3
4
OT
T
11:00
Beroe
13:00
1
2
T
Ironi Nahariya
Sigal Prishtina
1
2
3
4
OT
T
13:00
Ironi Nahariya
Sigal Prishtina